• O nas

Outlet Spieki

Outlet Spieki to miejsce stworzone dla tych, którzy szukają wyjątkowych produktów w przyjaznej cenie. Wychodząc naprzeciw miłośnikom oryginalnego designu i doskonałej funkcjonalności, zapraszamy do świata spieków kwarcowych marki Laminam. W naszym sklepie znajdziecie końcówki serii, płyty w niestandardowych formatach oraz spieki II gatunku, czyli takie, które nie mieszczą się w granicach norm I gatunku dotyczących wzorów i koloru. Jeśli szukacie produktów, które wyróżniają włoska elegancja i poczucie stylu, a przy tym świetne parametry techniczne, to nasz sklep powstał właśnie dla Was. Rozgośćcie się. Płyty imitujące szlachetne marmury, nieco tajemnicze wapienie, delikatnie brązowe jesiony i ciemne buki oraz wiele, wiele więcej… czekają na nowych właścicieli.

Poznajmy się… Spieki kwarcowe

Spieki kwarcowe Laminam to wielkoformatowe płyty, które powstają z kompozycji naturalnych materiałów: skał granitowych, iłów łupkowych, kwarcu oraz pigmentów ceramicznych. Światowej sławy projektanci dbają o unikatowe wzornictwo każdej serii spieków. Ale to, co je czyni absolutnie unikatowym materiałem wykończeniowym, to niespotykane właściwości techniczne. Cienkie i lekkie płyty zaskakują trwałością, odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Niestraszne im także wysokie temperatury, mróz, a nawet… rysunki najmłodszych domowników.

Zastosowanie spieków kwarcowych

Płyty wielkoformatowe Laminam, dzięki doskonałym parametrom technicznym przeznaczone są zarówno do wnętrz (idealnie sprawdzą się jako blaty kuchenne, fartuchy kuchenne, posadzki, okładziny pionowe czy coraz popularniejsze wykończenie wysp kuchennych oraz kominków), jak i na zewnątrz (elewacje budynków, posadzki i okładziny ścienne tarasów).

Laminam:

Laminam to światowej sławy producent spieków kwarcowych, laureat wielu nagród, w tym prestiżowej Red Dot Award z 2016 r. za płytę Star Maker zaprojektowaną przez utytułowanego architekta i designera Maca Stopę. Filozofia firmy opiera się na nowoczesnym wzornictwie inspirowanym naturą, doskonałej funkcjonalności oraz szacunku wobec środowiska naturalnego. Spieki kwarcowe wyróżnia oryginalne piękno wprost ze świata przyrody! Staranny rysunek czarnych użyleń na białym marmurze czy idealnie odtworzone bukowe sęki to tajemnica sukcesu tej marki. Niezwykły kunszt detalu, obok znakomitych parametrów technicznych i unikatowego wzornictwa, tworzy harmonijną całość na miarę XXI wieku. Witamy w świecie wielkoformatowych płyt Laminam, w świecie klasycznego piękna „made in Italy”.

 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny